قاتل جنگلبان خراسان شمالی دستگیر شد

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: به گزارش واحد مرکزی خبر، رییس پلیس آگاهی استان خراسان شمالی گفت : پلیس آگاهی پس از بررسی کارشناسی به چوپان جوانی که یک ماه قبل مقتول وی را به علت چرای غیر مجاز گوسفندانش جریمه کرده بود مشکوک شد.

سرهنگ عبدیوسفخانی گفت مقتول چندین بار قبل از وقوع حادثه از سوی خانواده چوپان تهدید به مرگ شده بود که با دریافت این گزارش ها ظن پلیس به وی تقویت شد.

وی افزود: تحقیقات فنی پلیسی و لکه های خون بر روی اورکت و شلوار قاتل که پس از طی مراحل آزمایش با خون مقتول نیز همخوانی داشت پرده از این جنایت برداشت و متهم دستگیر شد.

رییس پلیس آگاهی خراسان شمالی گفت وسائل جنگلبان مقتول شامل دوربین شکاری، مدارک هویتی و جی پی اس وی که از سوی قاتل پنهان شده بود نیز کشف و ضمیمه پرونده شد.

رضا ارغوان متولد ۱۳۶۵ جنگلبان قرارداری منابع طبیعی اواخر دیماه سال جاری در حالی که دست و پای وی با طناب بسته شده بود با ضربات پی در پی چاقو به شکل بسیار فجیعی به قتل رسید.

+9
0
  

3 دیدگاه

 1. فرشید می‌گوید:

  او نمرده بلکه شهید شده است و هیشه زنده است

  پر طرفدار Thumb up 13 Thumb down 0

 2. ALI می‌گوید:

  روحش شاد درسته از نظر من که شهید شده برای شادی روح پاکش صلوات………

  پر طرفدار Thumb up 5 Thumb down 0

 3. زهره می‌گوید:

  غم انگیزترین خبری که در این سایت خواندم. جوانان پاکی که سالها می گذرد تا یکی مثل آنان بر عرصه گیتی قدم نهد. ای کاش اکنون بین ما بود ولی آوای ملکوت او را به سوی خویش خواند او هم بیدرنگ بال و پر گشود تا بر فراز قله های ابدیت پر کشد که زمین مامن زمینیان است و آسمان ماوای ملکوتیان!

  موافقم / مخالفم Thumb up 2 Thumb down 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>