کشف ۳ بره آهوی زنده گیری شده در پناهگاه حیات وحش شیراحمد / اختصاصی

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: نیروهای یگان حفاظت محیط زیست سبزوار، در پی دریافت گزارشی مبنی بر زنده گیری و فروش بره های آهو در پناهگاه حیات وحش شیراحمد، پس از حدود دو ماه تحقیقات و تلاش مستمر، موفق به دستگیری ۳ فرد متخلف شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست سبزوار در این باره اظهارداشت: از این متخلفین سه رأس بره آهوی زنده، کشف و ضبط گردید.

علی خانی گفت: متخلفین پس از پرداخت مبلغ ۶۰ میلیون ریال جریمه بابت ضرر و زیان وارده به محیط زیست، با تنظیم صورتجلسه جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضائی تحویل شدند.

+26
-1
  

4 دیدگاه

 1. مجتبی می‌گوید:

  اگر بچه انسان رو هم از پدر و مادرش به سرقت میبردن و مادرش رو هم میکشتن آیا ۶۰ میلیون ریال جریمه میشدن؟
  درسته حیوانه ولی از انسان بیشتر محبت داره، دست به کثافت کاری، دزدی، حیوان کشی نمیزنه. تا این جریمه و این قانون باشه همین آشه همین کاسه. وقتی سرهنگ مملکت از این جور آدم های لجن دفاع میکنه باید هر بی سروپایی دست به دزدی میزنه. خدا کنه کسی که این کار رو کرده داغ خانوادش رو ببینه.
  اگر دست من بود این جور آدم ها رو این قدر کتک میزدم که تا اسم حیات وحش به کوشش میرسید خودش رو کثیف کنه

  پر طرفدار Thumb up 12 Thumb down 1

  • امیر می‌گوید:

   کدوم سرهنگ آقا مجتبی!مگه سرهنگ شدن اینقدر کشکی؟هر کی که ۳ تا قپه داره که سرهنگ نیست.همون آقای خیلدار بگیم با این طرز فکر ایشون خیلی بهش لطف کردیم.خواهش می کنم این آدامای کار نا بلد رو اینقدر ارج و قرب ندین.کسی که اینجور بدون مسوولیتو فکر حرف میزنه معلومه در حد استوار هم …. ولش کن برادر
   ولی با دیدگاهت در مورد جریمه کاملا موافق.تا وقتی که سازمان متولی حیات وحش در مورد این دزدان این جور با احترام حرف میزنه و بهشون میگه متخلف چه باید کرد .متخلف یعنی چی ؟مگه چراغ قرمز رد کرده که می گین متخلف؟!
   دلم می سوزه به خدا.نگاه کن ۳ تا آهوی نازنین و قیمتیو چه جوری از طبیعت جدا کردن.واقعا ۶ میلیون به ملت ایران خسارت وارد شده؟!

   پر طرفدار Thumb up 13 Thumb down 2

  • آریان می‌گوید:

   الهی آمین.

   پر طرفدار Thumb up 6 Thumb down 0

 2. امید می‌گوید:

  به این سوال جواب بده برام مهمه سرنوشت اینا چی میشه..امکان داره که بتونن برگردن تو طبیعت یا نه

  پر طرفدار Thumb up 3 Thumb down 0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>