تشکیل کارگروه نجات دریاچه ارومیه در نخستین جلسه هیات دولت

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: نخستین جلسه هیات دولت جدید عصر یکشنبه به ریاست دکتر حسن روحانی رییس‌جمهور برگزار شد. در این جلسه که بیش از سه ساعت طول کشید، پس از اظهارات رییس‌جمهور و قرائت منشور اخلاقی دولت، تصمیمات و مصوباتی مهم اتخاذ شد که از جمله آنها مصوباتی برای بهبود وضعیت معیشت مردم و نجات دریاچه ارومیه است.

هیات دولت در این جلسه مصوب کرد که کارگروه نجات دریاچه ارومیه با مسئولیت وزیر نیرو و عضویت وزرای جهاد کشاورزی، کشور، رییس سازمان حفاظت محیط زیست و نماینده معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ایجاد شود.

این کارگروه ماموریت یافت با استفاده از سوابق مطالعات و اقدامات قبلی به عمل آمده در این زمینه و بررسی‌های تخصصی و میدانی بیشتر، ظرف دو ماه راهکارهای نجات دریاچه ارومیه را تدوین و جهت تصمیم‌گیری نهایی به دولت ارایه کند.

با توجه به عدم معرفی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، این جلسه بدون حضور شخصی به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست برگزار شد.

+3
-1
  

3 دیدگاه

 1. سجاذ می‌گوید:

  آفرین خدارو شکر

  پر طرفدار Thumb up 4 Thumb down 1

 2. امیر می‌گوید:

  درود بر روحانی که اهمیت موضوع را درک کرد.

  پر طرفدار Thumb up 7 Thumb down 1

 3. فرشید می‌گوید:

  متشکرم روحانی . ققط تو رو خدا رئیس سازمان محیطزیست را زودتر انتخاب کن تا آقای محمدی زاده ساختمان سازمان رو به شرکت دوغ پگاه واگذار نکرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  پر طرفدار Thumb up 4 Thumb down 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>