عامل تخلیه فاضلاب در فیروزکوه به ۳ ماه جمع آوری زباله محکوم شد

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران (iew): چندی قبل نیروهای محیط زیست فیروزکوه یک خودروی تانکردار را حین تخلیه فاضلاب در مکان غیرمجاز مشاهده نمودند.

محمد فریدی رییس اداره محیط زیست شهرستان فیروزکوه در این باره گفت: نیروهای محیط زیست جهت برخورد قانونی با متخلف وارد عمل شده و وی را دستگیر نمودند.

راننده متخلف خودرو پس از تشکیل پرونده به جرم تهدید علیه بهداشت عمومی به مراجع قضایی معرفی گردید.

در جریان رسیدگی به این پرونده در دادگاه کیفری فیروزکوه، دادگاه با استناد به گزارش نیروهای محیط زیست، و مرجع انتظامی و دفاعیات متهم در مراحل بازجویی بزهکاری متهم را محرز و مسلم دانست.

بنابراین دادگاه متهم را به جمع آوری زباله های جاده فیروزکوه حدفاصل پارک شهرداری تا بیمارستان امام خمینی به مدت سه ماه جایگزین حبس محکوم نمود.

+1
-1
  

1 دیدگاه

  1. سلام دوستان
    این شیوه ای درست است؛ زیرا زندان های ما لبریز از زندانی ست و هیچ سودی نیز ندارد؛ ضرر اما دارد، زیرا این ها که می روند آن تو خیلی از حقه بازی ها که افراد خلافکار بلدند را می آموزند و بعد می آیند بیرون برای بکار گیری آن ها.
    پس تا جایی که ممکن است باید از خلافکاران به سود طبیعت استفاده کرد. در این صورت خانواده ها نیز بی نان آور و بی سر پرست نمی شوند.

    پر طرفدار Thumb up 10 Thumb down 5

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>