طرح خروج دام از جنگل شکست خورده و از دستور کار دولت خارج می شود!

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح شکست خورده خروج دام از جنگل از دستور کار دولت خارج شده و امور به مردم واگذار می‌شود.

به گزارش ایسنا، عباسی در شورای هماهنگی دستگاه‌های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان اظهار کرد: امسال با توجه به نامگذاری حماسه سیاسی و اقتصادی، امور مختلف به ویژه اشتغال و تولید در کار گروه ستاد وزارت کار دسته‌بندی شده است.

عباسی به آسیب طرح خروج دام از جنگل به منابع طبیعی اشاره کرد و یادآور شد: این طرح موجب سودجویی برخی از افراد شده و دولت این طرح شکست خورده را رد کرده است و امور به مردم واگذار می‌شود.

+1
-42
  

2 دیدگاه

  1. محمّد می‌گوید:

    یعنی واقعاً همه ی کشورایی که تو تولید گوشت حرف اوّلو میزنن داماشونو تو جنگل چرا میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

    پر طرفدار Thumb up 7 Thumb down 0

  2. حسینی بای می‌گوید:

    صدها سال دامها توو جنگل بودن.نمیگم باعث از بین رفتنش نشدن یا نمیشن ولی از روزی که یعضی حیوان دو پا ! وارد جنگل خواری شدن طی یکسال به اندازه ی صد سال خراب کردن و دارن با ماشینهای چرخ زنجیری جنگلهای ما رو زیرو رو میکنن

    پر طرفدار Thumb up 7 Thumb down 2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>