سال نو مبارک

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران (iew): یک سال دیگر با اخبار و رخدادهای تلخ و شیرین محیط زیست کشور در  کنار شما بودیم.

در سالی که گذشت همواره مشکلات بسیاری در راه اطلاع رسانی در حوزه محیط زیست و حیات وحش کشور وجود داشت، مشکلات متعددی که گاه ادامه مسیر را بسیار سخت و غیر ممکن می نمود اما همیشه تمام سختی ها و معضلات با حمایت مخاطبین، قابل تحمل شده و انرژی شما مسیر پیش روی ما را هموار می نمود.

سال بسیار خوبی را برای هموطنان خوبمان به خصوص برای شما دوستداران طبیعت و همراهان همیشگی دیده بان و سال بهتری را برای زمین آرزومندیم.

……………………………………سال نو مبارک

+41
0
  

3 دیدگاه

 1. مهراب مهرآبادی (پلنگ هفتاد قله) می‌گوید:

  سال نو بر تمام پارسیان در تمامی کشورها مبارک.
  انشالله که سالی با تندرستی داشته باشند.

  پر طرفدار Thumb up 7 Thumb down 2

 2. مجید می‌گوید:

  سال نو شما و همه دوستداران و عاشقان زندگی و زمین ومحیط زیست مبارک.امیدوارم ۹۷ فعالتر باشید

  پر طرفدار Thumb up 8 Thumb down 1

 3. رضا۱۳۹۴ می‌گوید:

  ضمن تبریک نوروز، سال ۹۶ سال خوبی برای حیات وحش کشور نبود جدای خبرهای روزانه کشته شدن چهار پایان فکر می کنم حداقل ۱۶ تا خرس و تعداد قابل توجهی پلنگ کشته شد. کار خاصی مانند ارتقا مناطق و یا بهبود شرایط یوز نداشتیم شاید تنها افزابش جرایم شکار اقدام مفیدی باشد. امیدوارم سال ۹۷ برای طبیعت و حیات وحش سال بهتری باشد.

  پر طرفدار Thumb up 9 Thumb down 3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>